Hakkımızda

OkeyDiyari.Com ekibi olarak herşeyden önce bu işe başlarken tek amacımız herkesin rahat, sorunsuz bir ortamda oyun oynayıp sevdikleriyle doyasıya muhabbet edebilmesi için güzel bir ortam oluşturmaktır.
 
Tabi bu işe girişirken herşeyin en iyisini en güzelini yapabileceğimiz düşüncesiyle uzun bir süreç içerisinde projelendirip; Gerek görsel, gerek oyunsal kullanılacak özellikler ve oyun içerisinde üyelerimizin rahatlığı düşünülerek gereken tüm alt yapıyı uzun uğraşlar sonucunda bugunlere kadar getirdik. Mevcut yönetici kadrosu ile editöryal sorunlara en aktif destek veren sitelerden biri pozisyonundayız.
 
 
Sıradan kalıplaşmış, yerinde sayan hep aynı modda kalan hiçbir şekilde değişime açık olmayan oyun sitelerine nazaran OkeyDiyari.Com ekibi olarak sürekli yeni oyunlarımızla ve gelişime açık bir oyun platformu olarak üyelerimizin de fikirleriyle kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

İnternet dünyasında en büyük sorunlardan olan güvenlik ve illegal içerik konusunda yine tamamen kendi fikrimiz ve geliştirmemiz olan güvenlik uygulamaları ile OkeyDiyari.Com üyelerine küfürsüz, sağlıklı bir oyun ortamı sunmaktayız
 
  radyokeydiyari kesintisizyayin 7 / 24

Gelecek dönemde özellikle yeni oyunlarımız ile üyelerimizin daha fazla ilgi gösterecekleri alanlardan olmaya devam edeceğiz.
 
 
Sitenin projelendirilip hayata geçirilmesinde emeği geçen tüm vefalı dostlarımiza , siteye ilgi gösterip de üye olan tüm üyelerimize , yanımizdan desteğini esirgemiyen ve siteye emek veren çalışma arkadaşlarımıza


Teşekkürü borç biliriz.                     

       www.OkeyDiyari.com YönetimiBu Sayfa toplam 8673 defa gösterilmiştir.