Bu Hafta En Çok
Salonda Kalanlar

Puan :
0
Kaldığı Süre:
151 sa 33 dk
Puan :
1254400
Kaldığı Süre:
150 sa 50 dk
Puan :
2048600
Kaldığı Süre:
150 sa 1 dk
Puan :
2542950
Kaldığı Süre:
128 sa 51 dk
Puan :
648900
Kaldığı Süre:
128 sa 43 dk

Sık sorulan sorular ve bilgilendirme

Sitemize girişlerde yeni üyelerimizin aşağıdaki sorunları yaşadıkları gözlemlenmiştir.

1. Web sayfalarından girişte sistem sizi eğer girdiğiniz salonda oyuncu bekleyen masa varsa direkt olarak o masaya atar. Bu durumda masadan çık komutu ile çıktığınızda sistem banı alarak 2 saat süre ile cezalandırılırsınız. 
........ Bu durumda kalmak istemiyorsanız. http://okeydunyasi.com/indir.html den oyunu indir komutu ile masaüstüne veya karşıdan yüklenenler klasörüne oyunu indirip oyunumuzun exe versiyonundan giriş yapabilirsiniz.

2. Web ten girişlerde sorun yaşayanlar

.........Web ten girişlerde opera veya explorer motorları kullanıldığında sorunsuz girişler yapılabilemektedir.
Ayrıca bilgisayarınızdaki java eski sürüm ise aynı sayfadaki java yı da indirip kurarsanız sorun yaşamayacaksınız.

3. Okeydünyasına facebook tan da giriş yapılabilir mi?

...... Evet facebook açık iken arama bölmesine okeydünyasi yazıp uygulamaya izin verdiğinizde, facebook adresinize ek kod verilerek adresiniz tam olarak belli olmadan giriş yaparak oyun salonlarına giriş yapabilirsiniz.

4. Dolu salonlara girmek için ne yapılabilir?

.....Dolu salonlara girebilmek, nick değiştirebilmek veya nickinize avatar  ekleyebilmek için Gold (özel) üyelik almalısınız...

5. Aynı mail adresi ile birden fazla nik alnabilir mi?

...... Evet tek mail adresi ile pekçok nick alınabilir..

6. Aynı anda sistemde kaç nick bulunabilir?

.... Nick sınırlaması yoktur. İstediğiniz kadar nick salonlara alabilirsiniz...

Sıkça sorulan sorulara yönelik bilgilendirmeler;

* Sisteme yeni gelen üyelerimiz, sol üstte ayarlar menüsünden özel mesajı açabilir yazıtipi renk ve (ince ayar)nik rengi ayarlarını yapabilirler.
Yazı rengi için ayarlar dan yazı tipi seçeneklerindeki aktif olan siyah renk paletini tıklayarak renk seçebilirsiniz.
Ayarlardaki ince ayar paletinden yaptığınız renk seçimi nik rengidir, ancak listede kendinizi kırmızı görürsünüz. Diğer üyeler seçmiş olduğunuz renkle görürler.

* Sitemizden üyelik alırken aynı mail adresine istediğiniz kadar nik alabilirsiniz. Salonlara istediğiniz sayıda nik alabilirsiniz sınır yoktur.

* Nikinize resim eklemek istiyorsanız siteye giriş yaptığınız anasayfamızdaki nik ve şifre bölümünü doldurduktan sonra açılan size ait olan penceredeki avatar değiştir kısmından yükleyebilirsiniz. Profil bilgilerinizi değiştirebilir size ofline atılan mesajlarınıza bakabilirsiniz.


*  Her el bitiminde her oyuncunun 3 dk mola hakkı alma hakkı vardır. Örneğin 1 elde ( 4 oyuncu*3dk=12 dk )45 saniye de taşı atmalısınız, atmazsanız sistem sizin yerinize otomatik taşı atacaktır.
oyun masasından çıkmak istediğinide masalardaki Ş düğmesinden yada genelden yazarak görevli arkadaşları çağırıp kendinizi masadan attırabilirsiniz. Masa sahibi sizi masadan atamaz.
Oyun devam ederken Masadan çık düğmesi ile kendiniz çıkarsanız masadan 2 saat süreyle sistem sizin girişinizi engeller.

*  Okey masalarında okey attığınızda normal bitmiş gibi görünsede masadaki sol üst köşeden YAZBOZ a baktığınızda -2 olarak göreceksiniz.

*Arkadaşlarınıza özel mesaj atmak için onlara ait nik üzerinde çift tıklamanız yeterlidir. Sitemizde özel mesajlaşmalarınız sizler K tuşuna basarak kayıt almadıkça okunamaz, masalardaKi veya özel penceredeki K tuşu yöneticiler şikayet anlamında yada çok önemli konuşmalarınızda kişisel kayıtlarınız için kullanılacak tuştur.. salonda yönetici yok iken sizleri rahatsız eden bir durumda masalardaki ve özellerdeki K tuşunu kullanarak şikayette bulunabilirsiniz, en kısa zamanda ilgilenilecektir. 

*  Siteye girişlerde kullandığınız sayfada oyunu indir seçeneğinden indirirseniz, masaüstünden daha kolay giriş yaparsınız. O durumda sistem sizi Masaya direk atmaz. Bilginize..

*  Boş masalarda tıkladığınızda masa açma seçenekleri gelecektir, 101, batak, okey, koz maça ve el sayısını seçerek eşli veya tekli seçeneklerini belirleyerek masalarınızı kurabilirsiniz. Açılan ıstakaların ekranda görünmemesi için üstünde tıklamanız gerekiyor.
Açık masalara oturmak için her masalardaki OYNA butonuna tıklamanız yeterlidir. Maçada veya batakta oyun başladıktan sonra kaç el alabileceğinizi seçebileceğiniz tablo gelecektir. Kağıtları desteden seçtikten sonra ortaya atabilmek için kağıt üstünde çift tıklamanız gerekir, yoksa sistem sizin yerinize süre sonunda atacaktır. 
Masalarda yaşadığınız sorunlar için yöneticilerden yardım istediğinizde yazım alanı üstündeki Ş düğmesinden seçeceğiniz salon görevlilerine bilgi veriniz..

*  Özelinize gelip sizi rahatsız eden üyeleri aynı penceredeki ş butonuna basarak yönetici arkadaşlarımızdan birini seçerek şikayet edebilirsiniz. Ya da K tuşu ile sisteme kayıt edip şikayetçi olabilirsiniz.

* Batak masalarında her el bitiminde ekranınıza yazboz çıkar. Bu yazbozu kaldırmaya çalışmayın. 
Önce size el seçmeniz için gelen pencereden seçiminizi yapıp pas yada tamam demeniz gerekiyor. Zaten tur başladığında yazboz kendiliğinden kalkacaktır ekranınızdan. Yada el seçimi yaptıktan sonra kendiniz kaldırın.
Aksi halde süreniz doluyor, seçim yapamadığınızdan dolayı sistem sizin adınıza bir üst ihaleyi alıyor. Bilginize..


Bu Belge 16.12.2015 tarihinde güncellenmiş ve toplam 9945 defa gösterilmiştir.